Movie Lovers.ForumCreativ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Movie Lovers.ForumCreativ

Pentru a putea vedea toate subiectele acestui forum minunat dedicat serialelor indiene va rugam sa va inregistrati!!! ♥ ♥ ♥
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  PortalPortal  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Parteneri
forum gratuit
O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum 2rzwf3a
O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum 2nscorb
Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 29, Mar Dec 07 2010, 17:01
Top postatori
VioletaMaria
O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Vote_lcapO informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Voting_barO informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Vote_rcap 
Ana-Alejandra
O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Vote_lcapO informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Voting_barO informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Vote_rcap 
GABY_LOVE_VIDYA
O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Vote_lcapO informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Voting_barO informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Vote_rcap 
radhika_love_dev
O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Vote_lcapO informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Voting_barO informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Vote_rcap 
Diya
O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Vote_lcapO informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Voting_barO informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Vote_rcap 
vidyasagar_divyamar
O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Vote_lcapO informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Voting_barO informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Vote_rcap 
Vidya Aish Singh
O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Vote_lcapO informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Voting_barO informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Vote_rcap 
elenaroxana
O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Vote_lcapO informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Voting_barO informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Vote_rcap 
Barkhamadan
O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Vote_lcapO informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Voting_barO informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Vote_rcap 
Divyankatripathi
O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Vote_lcapO informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Voting_barO informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Vote_rcap 
Cei mai activi postatori ai lunii
Niciun utilizator
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

 

 O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
VioletaMaria
Admin
Admin
VioletaMaria


Mesaje : 2371
Data de inscriere : 09/04/2010
Varsta : 29
Localizare : Constanta

Foaie de personaj
BANOO si CHOTI: VioletaMariaLoveBMTD

O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Empty
MesajSubiect: O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum   O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum EmptyJoi Mai 13 2010, 20:41

pt a pune poze pe forum trebuie sa le incarci pe situl Tinipik



acesta este linkul sitului: http://tinypic.com/yourhome.php


nu este neaparat sa te inregistrezi pe tinypic....


Uitati cateva poze care sper sa va ajute:

1. O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Fappa1

2.incarcati poza/pozele in locurile pe care le-am incercuit

O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum 34njmmr


3. dupa ce sa incarcat poza pozele , luati codul/codurile de la locul incercuit

O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum I2le1g




dupa ce ati copiat acele coduri va duceti apoi pe pagina de forum si le postati
Sus In jos
https://www.facebook.com/violetamaria11/
Vizitato
Vizitator
Anonymous



O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Empty
MesajSubiect: Re: O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum   O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum EmptySam Mai 22 2010, 19:51

multumesc muuuuuuuult mult de tooot
Sus In jos
VioletaMaria
Admin
Admin
VioletaMaria


Mesaje : 2371
Data de inscriere : 09/04/2010
Varsta : 29
Localizare : Constanta

Foaie de personaj
BANOO si CHOTI: VioletaMariaLoveBMTD

O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Empty
MesajSubiect: Re: O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum   O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum EmptySam Mai 22 2010, 19:59

cp
Sus In jos
https://www.facebook.com/violetamaria11/
Vizitato
Vizitator
Anonymous



O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Empty
MesajSubiect: Re: O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum   O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum EmptyMier Mai 26 2010, 02:12

multumesc ...KISS
Sus In jos
vidyasagar_divyamar
Membrii Activi
Membrii Activi
vidyasagar_divyamar


Mesaje : 342
Data de inscriere : 22/07/2010
Varsta : 29

O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Empty
MesajSubiect: Re: O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum   O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum EmptySam Aug 28 2010, 02:52

ms O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Herz
Sus In jos
elenaroxana
Membrii Activi
Membrii Activi
elenaroxana


Mesaje : 258
Data de inscriere : 14/11/2010

O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Empty
MesajSubiect: Re: O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum   O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum EmptyDum Dec 05 2010, 04:27

ms pt informatie
Sus In jos
http://indra.forumagic.net
andreea1001
Permis de Filme
Permis de Filme



Mesaje : 1
Data de inscriere : 07/01/2011

O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Empty
MesajSubiect: Re: O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum   O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum EmptyVin Ian 07 2011, 00:45

india are o traditie frumoasa dar si o asezare geografica superba
Sus In jos
elenaroxana
Membrii Activi
Membrii Activi
elenaroxana


Mesaje : 258
Data de inscriere : 14/11/2010

O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Empty
MesajSubiect: Re: O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum   O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum EmptyVin Ian 07 2011, 02:28

andreea1001 nu cred k ai postat unde trebuie. acest topic nu are nicio legatura cu India
Sus In jos
http://indra.forumagic.net
SHARAD
Permis de Filme
Permis de Filme
SHARAD


Mesaje : 19
Data de inscriere : 16/05/2011
Varsta : 45

O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Empty
MesajSubiect: Re: O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum   O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum EmptyJoi Mai 19 2011, 14:30

scuze ca ma bag dar eu miam pus banerul de semnatura pe linkul www.imageshak mi se pare mai usor si clipurile le dau copy pe seria de la videoclip si pstez pe forum cu paste
Sus In jos
elenaroxana
Membrii Activi
Membrii Activi
elenaroxana


Mesaje : 258
Data de inscriere : 14/11/2010

O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Empty
MesajSubiect: Re: O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum   O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum EmptyMar Mai 24 2011, 01:36

sharad nu are nimic dak ai folosit imageshack..sincera sa fiu imageshack este mai bun decat tinypic.. eu una inainte foloseam tinypic, dar acum folosesc imageshack
Sus In jos
http://indra.forumagic.net
Continut sponsorizat





O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Empty
MesajSubiect: Re: O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum   O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum Empty

Sus In jos
 
O informatie pt cei care nu stiu cum se posteaza pozele pe forum
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» pozele noastre
» Bine ati venit pe acest forum
» Pentru forum
» Acest forum are moderatori?
» REGULA PT A VEDEA ACEST FORUM!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Movie Lovers.ForumCreativ :: Bine ati venit pe acest forum-
Mergi direct la: